Restaurace Myslivna - Restaurace a hospody

restaurace

Adresa: Hliník 975, 691 55 Moravská Nová Ves
Tel.: 777 849 661 | E-mail: nacida@seznam.cz
Web:

Popis firmy

Naše restaurace Myslivna je díky své poloze a klidu vhodným místem pro pořádání různých firemních a společenských akcí a večírků,svateb,promocí a rodinných oslav včetně dětských narozeninových párty.

Pro všechny tyto příležitosti nabízíme velký sál s kapacitou 60 míst,dále posezení u baru s kapacitou 20 míst,venkovní kryté posezení na terase 16 míst,venkovní zahrádce nekryté 20 míst.

Pro všechny příležitosti Vám nabízíme zajištění vhodné dekorace,květinové výzdoby,případně živé nebo reprodukované hudby v jakémkoliv stylu.

 

Restaurace Myslivna je zaměřena na minutkovou kuchyni,hlavně zvěřinu,kterou podáváme celoročně.Dále pak vaříme klasickou českou a moravskou kuchyni,okrajově ryby,těstoviny,bezmasé pokrmy.V době obědů připravujeme polední menu.Polední menu obsahuje výběr ze dvou polévek,které jsou zdarma a dále pak výběr ze 3 až 4 druhů hlavního chodu.

Nejbližší akce

Divadelní představení LAKOMEC

Kulturní akce
datum akce: 30.11.2017

Městys Moravská Nová Ves ve spolupráci s Dvorním divadlem,  zve všechny seniory a příznivce…

Muzikál Popelka na ledě

Kulturní akce
datum akce: 02.12.2017

Městys MNV pořádá pro své seniorské spoluobčany nad 60 let zájezd na muzikál Popelka na ledě, který…

Mikulášský jarmark

Kulturní akce
datum akce: 03.12.2017

MIKULÁŠSKÝ JARMARK V MORAVSKÉ NOVÉ VSI - neděle 3. prosince od 14 hodin. Vyrábíte ozdoby, vánoční…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace