Hlášení 6.8.2018

Hlášení úřadu | vloženo: 06.08.2018

Prázdniny v knihovně

Obecní knihovna zve děti na další dopoledne v knihovně, které se koná v úterý 7.8. od 9.30 - 11.30 hod. Program je připravený pro předškoláky, kteří přijdou s doprovodem,ale i pro všechny věkové kategorie dětí.

Lékárna - oznámení

Místní lékárna oznamuje, že ve středu 8.8. má otevřeno pouze do 13 hodin a ve čtvrtek 9.8. je zavřeno

MUDr. Špačková Kučerová - oznámení

Ordinace MUDr. Špačkové Kučerové oznamuje, že po dobu letních prázdnin bude ordinační doba změněna, a to v úterý do 15.00 hodin.

Prodej obilí

Soukromý zemědělec Marek Imrich oznamuje, že prodává pšenici a ječmen. Prodej proběhne tuto sobotu 11.8. od 8 do 10 hodin na skladu vedle pily. Cena 450,- Kč/metrák. Pytle vezměte sebou.

Výstavba optické sítě - informace

Vážení občané, informujeme vás o zahájení výstavby optické kabelové sítě pro přenos televize a neomezeného vysokorychlostního internetu. Nyní jsou realizovány ulice  Dolní, Hlavní, Náměstí republiky, Na Rynku a Na Koncích.

V rámci výstavby budou ZDARMA realizovány přípojky chrániček do jednotlivých domů. Kontaktujte nás v pracovních dnech od 9ti do 16ti hodin na telefonu 777022482 nebo emailu pripojky@jmorava.net. Realizace chráničky vás NEZAVAZUJE k odběru televize ani internetu a je opravdu ZDARMA. Přivedení chrániček PO UKONČENÍ výkopových prací na DANÉM úseku je složité a bude zpoplatněno. Pro více informací můžete také kontaktovat investora projektu Ing. Tomáše Sládka na emailu sladek@jmorava.net.

Nabídka zaměstnání - brigády

Firma Záruka kvalit v moravské Nové Vsi na ul. Kamenná nabízí lehkou manuální práci domů - balení čokolády. Práce je vhodná pro důchodce, invalidní důchodce, matky na mateřské dovolené, studenty. Požadujeme zručnost, dobrý zrak a spolehlivost. Více info na tel. 730 190 507, p. Koudelková v prac. dny 8.00 - 13.00 hod. 

Autocentrum Bora Lanžhot

Autocentrum Bora Lanžhot nabízí ekologickou likvidaci aut, motorek, nákladních vozidel, traktorů a vozíků. Odvoz vraků a vystavení dokladu o ekologoiceké likvidaci - vše zdarma. Provádí výkup autobaterií. Tel. 777 225 960, 603 103 874.

Ztráty a nálezy

Byly nalezeny klíče.

Pod zeleným byly nalezeny boty, podsedáky, sluneční brýle a šohajka. K vyzvednutí na podatelně úřadu.

Byl nalezen rybářský stan, k vyzvednutí na podatelně úřadu.

Byl ztracen černý mobil Huawei, v případě nalezení a odevzdání na úřadu městyse je odměna jistá.

Kulturní akce v okolních obcích

 

 
 
 

Nejbližší akce

Vinaříček - služby otevřených sklepů

Kulturní akce
datum akce: 01.09.2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace