Hlášení 14.6.2018

Hlášení úřadu | vloženo: 14.06.2018

19. veřejné zasedání zastupitelstva městyse

Starosta městyse svolává 19. veřejné zasedání zastupitelstva městyse, které se koná ve čtvrtek 21.6. v 18.00 hod. v obřadní sini úřadu městyse. Na programu mj. zpráva o činnosti rady městyse, závěrečný účet městyse, účetní závěrka městyse, převody majetku, připomínky členů zastupitelstva městyse a občanů.

Dětský den

Zveme děti a jejich rodiče na dětský den, který se  koná v sobotu 16. června od 14 do 18 hodin na sokolském hřišti. Přijede opravdová vojenská technika a hasičská auta, připraveny budou skákací hrady, dílničky, malování na obličej, soutěže s hasiči a klauni.

Fotbalový klub - pozvánka na mistrovské utkání

Fotbalový klub Vás zve na mistrovské utkání mužů, kteří hraji v sobotu 16.6. v 16.30 h na domácím hřišti s Velkými Němčicemi.

Odečty vodoměrů

Vodovody a kanalizace Hodonín a.s. oznamují, že v době 13.6. - 9.7. provádí v naší obci odečty vodoměrů. Žádají občany o zpřístupnění měřidel. 

Nabídka brigády - Služby p.o.

Služby Moravská Nová Ves přijmou na dohodu o pracovní činnosti brigádníky na úklid obce. Požadujeme věk od 18 let. Více informací na úřadu městyse u Ing. Antala, tel. 774600370.

Vinné sklepy Podluží - Nedělní odpoledne s cimbálovými muzikami a vínem

Jste zváni na Nedělní odpoledne s cimbálovými muzikami a vínem, které se koná v areáluVinných sklepů Podluží v Moravské Nové Vsi v neděli 24. června. Účinkuje CM Old Stars, CM Jatelinka, CM Vladimíra Beneše, místní mužský sbor a staneční skupina Old Stars. Občerstvení zajištěno. Vstupné 100,- Kč, senioři 50,- Kč.

Výstavba optické sítě - informace

Vážení občané, informujeme vás o zahájení výstavby optické kabelové sítě pro přenos televize a neomezeného vysokorychlostního internetu. Nyní budou realizovány ulice  Kamenná, Vinohradská.

V rámci výstavby budou ZDARMA realizovány přípojky chrániček do jednotlivých domů. Kontaktujte nás v pracovních dnech od 9ti do 16ti hodin na telefonu 777022482 nebo emailu pripojky@jmorava.net. Realizace chráničky vás NEZAVAZUJE k odběru televize ani internetu a je opravdu ZDARMA. Přivedení chrániček PO UKONČENÍ výkopových prací na DANÉM úseku je složité a bude zpoplatněno. Pro více informací můžete také kontaktovat investora projektu Ing. Tomáše Sládka na emailu sladek@jmorava.net.

Pošta - oznámení 

Místní pošta oznamuje občanům, že ve čtvrtek 21.6. v dopoledních hodinách bude z technických důvodů zavřeno. 

MUDr. Hrbáčová - dovolená

MUDr. Hrbáčová oznamuje, že 11., 13. a 14.6. ordinuje pouze v Dolních Bojanovicích a 12. a 15. června pouze v Prušánkách, a to vždy od 8.00 do 10.00 hod.

Pekařství Pešák - objednávky na hody

Pekařství Pešák objednává na hody: minizákusky, koláče a knedle.

Pronachem - slevové dny

Prodejna hospodářských potřeb Pronachem pořádá ve dnech 15. - 16.6. slevové dny. Sleva činí 10% na veškeré zboží. Nevztahuje se pouze na již zlevněné zboží a tabákové výrobky. 

Prodej vajíček a zeleniny

Pan Doležal prodává dnes - ve čtvrtek 14.6. v době 10.45 - 11.00 hod. čerstvá vajíčka. Cena 2,- a 3,20/ks. Dále nabízí nové brambory, rajčata, okurky, papriku, cibuli a česnek.

Výprodej koberců

Podlahy Capita zahájil největší letní výprodej koberců a PVC. Akce platí do 30.6. nebo do vyprodání zásob. Prodejna Břeclav, Nádražní ulice u Poštorenských keramických závodů, tel. 513 036 366

Kulturní akce v okolních obcích

Nejbližší akce

Víno, víno, víno .. aneb služby otevřených sklepů

Kulturní akce
datum akce: 01.09.2018

Vinařský spolek Moravská Nová Ves pro všechny návštěvníky zajišťuje letní služby otevřených…

Léto s Vinaříčkem - služby otevřených sklepů

Kulturní akce
datum akce: 02.09.2018

Vinobraní

Kulturní akce
datum akce: 08.09.2018

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace